Yeni Otobüslerimizin Rengini Halkımız Belirleyecek

Tekirdağ Belediyesi’nin en büyük ihalesi olan ve Yaklaşık 25 Milyon TL belediyeye gelir getiren Şehiriçi yolcu taşıma işlemi ile ilgili gerekli anlaşmalar yapılmış imzalar atılmıştır.
Tekirdağ’ı halkla birlikte yönettiklerini her fırsatta dile getiren Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, “Bizim Belediyecilik anlayışımız, halkımızla birlikte yönetimi esas almaktadır. Biz gücümüzü halkımızdan alıyoruz. 2009 yerel seçimlerinde halkımızın teveccühü ile göreve geldik. 4 yıldan bu yana da halkımızla birlikte Tekirdağ’ı geleceğe taşıyoruz. Şehiriçi ulaşımı için gerçekleştirdiğimiz ihale ile Tekirdağ Belediyesi’ne rekor seviyede gelir kazandırdık. Özel halk otobüslerimizin rengini özellikle halkımız belirlesin istiyoruz ve tüm halkımızı ankette oy kullanmaya davet ediyorum” dedi.
Tekirdağ Belediyesi, önümüzdeki 7 yıl boyunca hizmet edecek olan özel halk otobüslerinin rengine yine halkımızın karar vermesini arzu etmektedir. Belediye halk otobüslerinin rengine karar verilmesi sürecine katkı vermek isteyen vatandaşlarımız, www.tekirdag.bel.tr adresinde bulunan ankete oy kullanabileceklerdir.
 
Ankete katılmak için tıklayınız