Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Öğrencilere Yönelik Trafik Bilincini Artırma Çalışmalarını Sürdürüyor

Tekirdağ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, öğrencilere yönelik olarak düzenlediği trafik konusunda bilinçlendirme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Çetiz, Ulaşım Hizmetleri Müdürü İsmail Erkaya ve Trafik Zabıta Amiri Fevzi Akyel ile birlikte ilköğretim okullarını gezerek okul müdürlerine, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hazırlanıp bastırılan çocuklara yönelik trafik kuralları kitaplarını hediye etti. Tekirdağ Belediyesi olarak özellikle çocukların trafik konusunda bilinçlendirilmesine büyük önem verdiklerini belirterek, ?Tekirdağ Belediyesi olarak öğrencilerimizin trafik bilinci artırmak ve detaylı bilgilendirmek için çeşitli çalışmalar yapmaktayız. Trafik Eğitim Pisti Projemiz ödül aldı. Şimdi de trafik kuralları kitaplarımızı öğrencilerimize dağıtılmak üzere okul yönetimine teslim ediyoruz. Trafik bilinci artırmak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz? dedi.
Ulaşım Hizmetleri Müdürü İsmail Erkaya da, trafik kuralları kitaplarının tüm ilköğretim okullarına dağıtılacağını belirterek, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü olarak eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarına büyük önem verdiklerini söyledi.