Tekomer’den Engellilere Tam Destek

Tekirdağ Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi kurulduğu günden bu yana engellilere her alanda desteğini sürdürmeye ve en iyi şekilde hizmet vermeye aralıksız devam ediyor.
Çiftlikönü Şevket Cicioğlu sokakta bulunan bedensel engelli Murat İşbaş’a akülü sandalyesini teslim eden TEKOMER Sorumlusu Murat Yıldız Başkanımız Op. Dr. Adem Dalgıç’ın talimatları doğrultusunda engelli arkadaşlarımızın toplumsal hayata tam katılımlarının sağlanması ve hayat standartlarının yükseltilmesi için belediyenin bütün imkanlarının seferber edildiğini ayrıca tüm müdürlüklerinin de insan üstü gayret ve çabalarının olduğunu belirtti.
Engellilerin beklentisinin de herkes gibi yaşanan hayatın içinde yer almak, hayatın sorumluluğunu paylaşmak olduğunu belirten Yıldız bu bağlamda Tekirdağ Belediyesinin Sosyal Belediyecilik alanında yaptığı çalışmaların çok önemli olduğunu söyledi. Her zaman hizmet kalitesini arttırmak ve imkanların daha fazla olması için çaba sarf ettiklerini belirten Yıldız daha geniş alana, daha çok engelli ve ailesine ulaşıp hizmet edebilmek için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.