Şehiriçi Ulaşım Konusunda İhaleyi Kazanan Grupla İlk Toplantı Yapıldı

27.11.2012 tarihinde yapılan belediye sınırları ve mücavir alanlarında Tekirdağ Belediyesi’ne ait şehir içi yolu ulaşımını sağlayan 16 hat üzerinde çalışacak işleticiye ait 70 adet klimalı otobüs ile toplu taşımacılık hizmetlerinin 7 yıl süre ile Özel Halk Otobüsleri güzergah hatlarının kiralanması ihalesini alan İlyas Küçükmidil ve çalışma arkadaşları ile Tekirdağ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Toplantının açılış konuşmasında Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Çetiz, Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç’ın iyi dilek ve başarı temennilerini ilettikten sonra, Tekirdağ halkının daha rahat ve konforlu taşıma hizmetini alabilmesi için bu tür toplantıların önemine değinerek, “Halkımızın rahat ve konforlu seyahat etmesini çok önemsiyoruz. Bu nedenle de ihaleyi kazanan firmayı çok sıkı denetleyecek, ancak başarlı olmaları için de her türlü katkıyı sağlayacağız” dedi.
Toplantıda, ihaleyi alan İlyas Küçükmidil ve çalışma grubu ile tanışma, teknik konular ve işletmenin yapacakları konular ele alındı.
Oldukça verimli geçen toplantıda taraflar memnuniyetlerini dile getirerek bu işin sonunda kazananın Tekirdağ olduğunu ifade ettikten sonra firma yetkilileri de kar odaklı değil, hizmet odaklı düşündüklerini, kalite ve konfor için idarenin isteklerini uygulama noktasında her türlü fedakarlığı yapacaklarını bildirdiler.