Sanayi Bakanı Nihat Ergün’den Belediyemize Ziyaret

Bir dizi ziyaretler için Tekirdağ’a gelen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı  Nihat Ergün Tekirdağ Belediyesini ziyaret etti.
 Belediye Binası girişinde Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç ve Belediye Başkan Yardımcıları Eyüp Yiğiter, Mehmet Özen, Av. Nevim Kaçar, Haldun Güler ve Sinan Çetiz tarafından karşılanan Bakan  Ergün,  Başkan Dalgıç’tan Tekirdağ ve Belediye çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı.
Tekirdağ’ın Büyükşehir olması nedeniyle Trakya’ya öncü olacağını söyleyen Bakan Ergün ”Edirne ve Kırklareli de Tekirdağ’dan faydalanacak. Tekirdağ  daha fazla hizmet alacak. Biz de yapılan hizmetlere  destek vermeye devam edeceğiz. Başkanımıza da çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. 
Tekirdağ’ın Büyükşehir olmasından dolayı Bakan Ergün’e teşekkür eden Başkan Dalgıç  “Büyükşehir kanunuyla bazı düzenlemeler yapıyoruz. Şehrin her yerine hizmet  götürmeye çalışıyoruz” dedi.
Şeref defterini imzalayan  Bakan Ergün’e  Başkan Dalgıç tarafından günün anısına hediye verildi.
Valiliği de ziyaret eden Bakan Ergün  Köprübaşındaki Tasiad  binasının açılışını yaptıktan sonra Ramada Otelde sanayicilerle toplantı düzenledi. Bakan Ergün’ün programlarına Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç da eşlik ett