Oda Başkanları Belediye Başkanı Dalgıç’ı Ziyaret Etti.

Tekirdağ Belediyesi tarafından Şehir içi Yolcu Taşıma ihalesini kazanan esnaflar ve minibüsçüler adına Tekirdağ Esnaf Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Şenol Turan ve Minibüsçüler adına ihaleye katılan İlyas Küçükmidil ile birlikte Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç’ı ziyaret etti.
Tekirdağ Belediyesi şehir içi yolcu taşıma ihalesini minibüsçülerin kazanmasının Tekirdağ adına son derece önemli bir gelişme oluğunu belirten Esnaf Odaları Birliği Başkanı Sami Kayın, Kazananın Tekirdağ olduğunu belirterek, kazananın Tekirdağ esnafı olduğunu, bu şehirde kazandıklarını bu şehir için harcayacaklarını, Tekirdağ’da kaliteli hizmete talip olduklarını söyledi.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Dalgıç ise, şehir içi toplu taşıma ihalesini kazanan minibüsçüleri tebrik ederek, ihalenin Tekirdağ Belediyesi’ne, Tekirdağ halkına ve minibüsçülere hayırlı olması temennisinde bulundu. Ziyarette Belediye Meclis Üyesi ve Kent Konseyi Başkanı Levent Gündoğdu hazır bulundu.
Tekirdağ Belediyesi Şehiriçi Toplu Taşıma İhalesini 20 Milyon 850 Bin TL Bedelle minibüsçülerin ortak oluşturdukları şirket adına İlyas Küçükmidil kazanmıştı.