Mevlid Kandilinde Halkımızla Bütünleştik

Tekirdağ Belediyesi, Mevlid Kandili dolayısıyla Tuğlalı Park’ta kurulan çadırda vatandaşlara lokma dağıttı.Eldivenleri takarak standın başına geçen Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, Belediye Başkan Vekili Ali Kılıç, Belediye Başkan Yardımcısı Av. Nevim Kaçar, CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Emre Kervancılar ile birlikte vatandaşlara lokma dağıttı.
Kandiller vesilesiyle halkımızla bir arada olma şansını yakaladıklarını belirten Başkan Dalgıç, “Mevlid Kandili dolayısıyla düzenlediğimiz lokma dağıtımı vesilesiyle halkımızla bir araya gelme şansını yakaladık. Kandiller manevi duyguların en yoğun şekilde yaşandığı müstesna günlerdir. Biz de Tekirdağ Belediyesi olarak bu özel günlerde halkımızla iç içe olmak, kaynaşma ortamı yaratmak istiyoruz. Bu günlerde hem biz vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz hem de vatandaşlarımız arasında bir bütünleşme sağlanıyor. Bu vesile ile ben tüm Tekirdağ halkının Mevlid Kandilini tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği lokma dağıtımı etkinliğine Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ile daire müdürleri de katıldı.