Kültür Ateşi Muratlı’da

Tekirdağ Belediye Konservatuvarı tarafından organize edilen proje çerçevesinde her hafta bir ilçede gerçekleştirilen Kültür Ateşi Konser ve Gösterileri bu kez Muratlı’daydı.
Muratlı Sanayi Sitesi Düğün Salonu’nda düzenlenen ve Muratlılı vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Tekirdağ Belediye Konservatuarı Kültür Ateşi Konser ve Gösterileri çerçevesinde oda orkestrası dinletisi, halk müziği dinletisi, enstrümantal ritim şov ve halk oyunları gösterileri gerçekleştirildi. Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, Belediye Konservatuvarı olarak kültür ve sana etkinliklerini Tekirdağ il geneline yayma projesi kapsamında her hafta bir ilçede program düzenlediklerini belirterek, “Tekirdağ Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyoruz. Belediye Konservatuarımızın eğitmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan kültür ateşi programı çerçevesinde bu kez Muratlı’dayız. Misafirperverliğiniz için siz Değerli Muratlılı vatandaşlarıma teşekkür ediyoruz. Etkinliklerimiz diğer ilçelerimizde de devam edecek” dedi.
Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe de, böylesine güzel bir etkinliği Muratlı’da gerçekleştiren ve Muratlılı vatandaşlarımıza müzik ziyafeti sunan konservatuvar kadrosu ile buluşturan Tekirdağ Belediyesi’ne ve Başkan Dalgıç’a teşekkür etti ve Muratlı Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, Başkan Dalgıç ile Konservatuvar Şefi Halil Yoruç’a birer buket çiçek verdi.
Muratlı’da gerçekleştirilen Kültür Ateş Programına Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç ve Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe’nin yanı sıra Muratlı Kaymakamı Mahmut Hersanlıoğlu, Tekirdağ Belediye Başkan Yardımcısı Av. Nevim Kaçar, Belediye Meclis Üyeleri Ali Kılıç, Vedat Kaçar, Hasan Önbey ve Fehmi İşler ile Muratlılı sanatseverler katıldı.