İso Trımbox’u Tekirdağ’da Tanıttı

İso Güvenlik Sistemleri  Trakya Bölge Trakya Yetkili  Bayii Sinan Yaşar’ın organizesiyle düzenlenen tanıtım semineri Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı.
Tekirdağ Belediyesi adına Belediye Meclis Üyesi Ali Kılıç’ın katıldığı toplantıya ayrıca,  İl Genel Sekreteri Mustafa Yel, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Belediye Meclis Üyeleri İlhan İmrak, Vedat Kaçar, Hüseyin Uysal, Taşıyıcılar Kooperatifi ve Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Ali Rıza Eti  ile Elektrikçiler Odası Başkanı Sait İbiş ve birçok oda üyesi ilgi gösterdi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Trakya Yetkili Bayii Sinan Yaşar “Doğduğum yer Tekirdağ ve Trakya’ya hizmet etmekten mutluluk duyuyorum” dedi.
Toplantıda şirket yetkilileri voltaj kaynaklı hasarların şebeke ve cihazlarda oluşturacağı hasarı önlemek üzere tasarlanan voltaj  koruyucu olan Trımbox hakkında detaylı bilgiler verdiler. Seminere katılan elektrikçilerin sorularını da yanıtlayan yetkililer Trımbox’un tüm Türkiye’de  hızla yayıldığına dikkat çekerek evleri ve işyerlerini de elektrik kontağından çıkan yangınlardan koruduğunu söylediler.  
Seminer sonunda  katılanlara yemek veren şirket yetkilileri seminerlerin bundan sonra da çeşitli yerlerde devam edeceğini kaydettiler.