İmar Yolu Açılması İle İlgili Çalışmalar Devam Ediyor

Tekirdağ-Muratlı Yolu üzerindeki Eski Çöp Sahasının yan tarafında bulunan imar yollarının açılması işlemleri Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ekiplerinin kontrolünde devam ediyor.
Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünden sorumlu Başkan Yardımcısı Haldun Güler ile Müdür Köksal Akdağ söz konusu imar yoluna giderek çalışmaları değerlendirdiler ve Harita Mühendisi Serkan Durak?tan bilgi aldılar.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Haldun Güler, ?Hafriyat toprakları ve inşaat yıkıntı atıklarının kontrol altına alınarak dere yatakları ve boş arazilere kontrolsüz olarak dökülmesini engellemek için çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. İnşaat sahalarında sürekli olarak yaptığımız kontroller ve bilgilendirmeler sayesinde ciddi aşama kaydettik. Yol açma çalışmalarında da hafriyat topraklarını değerlendiriyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar kentlilik kültürünü arttırmak yönünde katkı sağlıyor. Vatandaşlarımızdan da çok olumlu tepkiler alıyoruz? dedi.