Fotomaç Gazetesi Editöründen Başkan Dalgıç’a Ziyaret

Fotomaç Gazetesi Editörü İsmail Öztürk, beraberinde Fotomaç Gazetesi Tekirdağ Muhabiri Erdoğan Barkak ile birlikte Tekirdağ Belediye Başkanı O. Dr. Adem Dalgıç’ı makamında ziyaret ederek spor üzerine bir söyleşi gerçekleştirdi.
Tekirdağspor’u çok daha iyi yerlerde görmek istediklerini belirten Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, “Tekirdağ Belediyesi olarak her zaman Tekirdağspor’un yanında olduk. Ancak tabiki her şey maddi anlamda güçlü olmanıza bağlı. Belediye olarak bir yere kadar katkı verebiliyorsunuz. Biz de Tekirdağ Belediyesi olarak şehrin ileri gelenlerini de, diğer kamu kuruluşları ve işadamlarımızı da taşın altına elini koymaya davet ettik. Şehrin takımına sahip çıkmasını sağladık. Bir birlik beraberlik sağlandı. Tekirdağspor şuanda BAL Liginde ve iyi gidiyor. Şampiyonluk şansımız var. İstanbul takımları ile yarışmak gerçekten çok zor ama biz Tekirdağspor’un şampiyon olarak 3. Lige çıkacağına inanıyoruz” dedi.
Tekirdağ Belediyesi, spor alanında büyük hamle yaptığının altını çizen Başkan Dalgıç, “Belediye bünyemizde şuan 20 branşta 1500 sporcumuz faaliyet gösteriyor. Birçok branşta uluslararası başarılar, madalya ve kupalar kazandık. İlimizi ve ülkemizi milli takım seviyesinde temsil ediyoruz. Özellikle judo branşında çok sayıda milli sporcumuz var. Tekirdağ Belediyesi sporun alanında var olmakta ve ülkemizde ve dünya bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Biz Tekirdağ Belediyesi’nin başarılı sporcularının haberlerini Fotomaç gibi ulusal bir gazetenin sayfalarında görünce büyük bir mutluluk duyarız” dedi.
Tekirdağ Belediyesi’nin spor alanındaki faaliyetlerini takip ettiklerini ifade eden Fotomaç Gazetesi Editörü İsmail Öztürk’ de, Tekirdağspor’u ve Tekirdağ Belediyesi Spor Kulübü’nün başarılarını takip ediyoruz. Zaman zaman da sayfalarımızda yer veriyoruz. Bu anlamda bundan sonra da Tekirdağ Belediyesi’ne ve Tekirdağspor’a başarılar diliyoruz” diye konuştu.