Dalgıç Konservatuvarda Değerlendirme Toplantısı Yaptı

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç Belediye Başkan Yardımcılarıyla beraber  Tekirdağ Belediye Konservatuvarını ziyaret ederek Konservatuvar bünyesinde yeni oluşturulan yaylı grubu(Oda Orkestrası)nın mini konserini dinledi.
Daha sonra toplantı salonuna geçerek Öğretim Görevlileri ile 2012 yılının değerlendirmesini yapan ve onların isteklerini dinleyen Dalgıç ‘3 Yılı doldurduk, bu süre içinde aile ortamı yarattık. Bizler size imkanlarımız doğrultusunda her zaman destek vermeye devam edeceğiz. Konservatuvarımızın artık şehir dışına da açılmasını istiyoruz. Dışarıda yapılacak etkinliklerde  yer almamız lazım. Konservatuvarımız büyük yol aldı, ufak  eksikliklerimiz olsa da çok iyi yerdeyiz. O eksikliklerimizi de çok kısa zaman içinde gidereceğiz. Güzel çalışmalarınız için hepinize teşekkür ediyorum’ dedi.
Dışarı açılma planının ön planda tuttuklarını anlatan Genel Koordinatör Bülent Kurtişoğlu da çalışmalarla ilgili bilgiler verdi ve çalgı yapım konusunda yeni bir proje hazırladıklarını söyledi.