Dalgıç Konservatuvar Öğretim Görevlileriyle Yemekte Buluştu

 
Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç Belediye Konservatuvarı  öğretim görevlilerine yemek verdi. Ramada Otelde gerçekleştirilen yemeğe Belediye Başkan Yardımcıları  Mehmet Özen,  Av. Nevim Kaçar ve  Sinan Çetiz’in yanı sıra, Kent Konseyi Başkanı Levent Gündoğdu,  Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ali Kılıç,  Gençlik Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Hasan Önbey ile Encümen Üyeleri İlhan İmrak ve Ercan Kısa  da  katıldı.
Belediye Konservatuvarı  Tiyatro Yönetmeni Ayla Algan’ın da  onur konuğu olarak katıldığı gecede konuşan Belediye Başkanı Adem Dalgıç “Çok önceden bu günleri planlamıştık. Birbirimize inandık, güvendik ve sevdik ve başarıyı yakaladık. İnternete girdiğinizde bile ilk sayfada Bizim Konservatuvarımızın adı çıkıyor. Çok iyi günlere geldik. İyi bir ekip ruhu yakaladığımız için çok mutluyuz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Ünlü Tiyatrocu Ayla Algan da  Tekirdağ Belediye Konservatuvarının çok kısa zamanda geliştiğini bu güzel ekiple daha da güzel günlerin kendilerini beklediğini dile getirdi.