CHP Merkez İlçe Başkanlığı İstişare Toplantısı BKM’de Yapıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ Merkez İlçe istişare toplantısı Belediye Kültür merkezinde geniş çaplı katılımla gerçekleştirildi.
Divan üyeliklerini M. Emre Kervancılar, Ahmet Gündoğdu, Duygu Başaraner, Nesrin Avcı ve Atilla Gündüzalp?in yaptığı toplantıda kürsüye çıkan Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, Tekirdağ Belediyesi?nin şehrin her yerinde çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü belirterek, ?Tekirdağ?ın yıllardan beri hayalini kurduğu temiz denize artık kavuşuyoruz. Biyolojik arıtma tesisi için artık her şey hazır. Projesi tamamlandı ve onaylandı, yeri hazır, finansmanı için anlaşma sağlandı ve imzalar atıldı. İhale aşamasına geçerek en kısa zamanda kazmayı vurmayı hedefliyoruz. Tekirdağ Belediyesi sadece ülkemizde değil yurtdışında da en iyi şekilde temsil edilir hale geldi. Ürettiğimiz projelerimiz ödüller kazanır hale geldi. Tekirdağ Belediyesi çağ atlamıştır? dedi.
Toplantıya Başkan Dalgıç?ın yanı sıra Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, CHP İl Başkanı Recep Palabıyık, Kent konseyi Başkanı Levent Gündoğdu, Başkan Yardımcıları Eyüp Yiğiter, Haldun Güler, İl genel meclisi üyeleri, belediye meclis üyeleri ve parti yöneticileri ile delegeler katıldı.