Belediyemiz Yeni Yüzüyle Vatandaşlarımızın Hizmetinde

Vatandaşlarımızın belediye çalışanları ile daha rahat iletişim kurabilmelerine imkan tanımak ve belediyemize modern, çağdaş bir görünüm kazandırabilmek amacıyla mevcut banko sistemleri terkedilmiş olup daha şeffaf bir görünüme sahip olan ve teknolojik imkanlardan daha fazla yararlanılan banko uygulamasına geçilmiştir.
Yeni yapılanma ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Eyüp Yiğiter, ?Çift ekran uygulamasıyla vatandaşlarımız görevli memurun yaptığı işlemi görebilmekte ve görevlilerle daha rahat iletişim kurabilmektedir. Koridora kurulan 2 adet kioks cihazıyla vatandaşlarımız sıra beklemeden kredi kartı ile ödeme yapabilmektedir? dedi.
Tekirdağ Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü?ne bağlı Gelir Tahakkuk Tahsil ve Takip biriminden yapılan açıklamada; ayrıca önümüzdeki günlerde modernleşmenin ve değişimin devam edeceği, akustik asma tavan yapılacağı, tüm bunlardan sonra da numarataj sistemine geçileceği ve vatandaşlarımızın işlem numarası alarak işlemini rahat bir şekilde yaptıracağı bildirildi.