Belediye Konservatuvarı TSM Korosundan Öğretmen Besteciler Konseri

Tekirdağ Belediye Konservatuvarı Türk Sanat Müziği Korosu tarafından düzenlenen ‘Öğretmen Besteciler Konseri’ Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Koro Şefi Nevzat Avcı yönetiminde öğretmen bestecilerin birbirinden güzel eserlerinin seslendirildiği konser büyük ilgi gördü. Koro sanatçılarının performansı konsere katılanlar tarafından ayakta alkışlandı.
Konser sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Çetiz  Koro Şefi Nevzat Avcı’ya bir çiçek vererek, “Belediye Başkanımız Op. Dr. Adem Dalgıç;  sanata ve sanatçıya, üreten ve topluma değer katan insanlara ve toplumumuzu şekillendiren en değerli meslek olan öğretmenlerimize daha fazla değer vermemiz gerektiğini her zaman vurgulamaktadır. Belediye hizmetlerimiz, konservatuar gençlik merkezinin  kurulması, toplumun tüm kesimlerine hizmet ederek semt evinin yapılıyor olması ve belediyemizin yoğun kültürel etkinliklerinin altında bu “Başkanlık Kararlılığı ve Vizyonu” bulunmaktadır. Bu vesile ile öğretmenler gününüzü Belediye Başkanımız Op. Dr Adem Dalgıç adına yeniden kutlar, gönül tellerimizi titreten bestekar öğretmenler adına düzenlenen bu güzel etkinlikte yer alan değerli sanatçılarımıza ve Nevzat Avcı hocamıza gönülden teşekkür ederiz”  dedi.
Konsere Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Çetiz , Emniyet Müdür Yardımcısı, Belediye Meclis Üyeleri Fehmi İşler, Müzeyyen Gürkan ve Vedat Kaçar ile daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.