Başkan Vekili Ali Kılıç, Yağıştan Etkilenen Bölgelerde İncelemelerde Bulundu

Tekirdağ Belediye Başkan Vekili Ali Kılıç, yağıştan etkilenen bölgelerde incelemelerde bulundu.
Tekirdağ Belediyesi tarafından, şehrin çeşitli bölgelerinde yaz döneminde devam eden alt yapı çalışmalarının bitmesinin ardından kış mevsiminin gelmesi nedeni ile Fen İşleri Müdürlüğünce yol çalışmaları hızlandırıldı.
Çalışmaları yerinde takip eden ve Başkan Yardımcısı Sinan Çetiz’den Yavuz, Altınova ve Hürriyet Mahallesi’nde devam eden çalışmalar ile ilgili bilgi alan Belediye Başkan Vekili Ali Kılıç yaptığı açıklamada, Tekirdağ’da altyapı ve üstyapı probleminin kalmaması için yoğun çaba sarf ettiklerini belirterek, yağışlardan etkilenen bölgelere anında müdahale edildiğini söyledi.
Hava şartlarına göre mahallelerde yol çalışmalarının devam ettiğine dikkat çeken Başkan Vekili Ali Kılıç; “Belediye Başkanımız Op. Dr. Adem Dalgıç’ın talimatı ile bir yandan üstyapı çalışmalarımız aralıksız devam ederken diğer taraftan da yağışlardan etkilenen bölgelere anında müdahale ediyoruz. Özellikle geçtiğimiz ay içerisine meydana gelen aşırı yağışlardan zarar gören yollar parke taş ile kaplanarak kullanıma açıldı. İlgili birimlerimizin yoğun çalışmalarıyla asfalt, parke ve beton yol çalışmasına büyük önem verdik. Asfalt yol çalışmasının yanında duruma göre parke ve diğer yol çalışmalarımız da devam edecek. Bizim hizmetlerimiz çağdaş ve kalıcı çözümler üzerine kurulmuştur. Sabırları ve destekleri için tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.