Başkan Dalgıç Ulusal Basın Mensuplarına Şehri Gezdirdi

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç aralarında NTV, TRT, Anadolu Ajansı,  Türkiye, Zaman, Dünya ve Milli Gazete’nin yer aldığı görsel ve yazılı basın mensuplarıyla beraber şehrin çeşitli yerlerini gezerek bilgi verdi.
 Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Özen, Eyüp Yiğiter, Haldun Güler, Sinan Çetiz, Kent Konseyi Başkanı Levent Gündoğdu ve Ticaret Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay’ın da eşlik ettiği şehir turunda  Ramada Otelde kahvaltıya katılan Başkan Dalgıç gazetecilere Tekirdağ Belediyesinin hazırladığı tanıtım CD’sini izletti ve kısa bilgiler sundu.
 Daha sonra gazetecilerle beraber Gençlik Merkezi, Muratlı Caddesi, Bilgi Evi ve Asyaport Limanını da gezerek çalışmalar hakkında bilgiler sunan  Başkan Dalgıç, Tekirdağ Belediyesinin başlattığı ‘5 litre atık yağa 1 litre sıvı yağ’ kampanyasının da tanıtımını yaptı.  Baykallar Mevkiinde bir aileye konuk olan ve 5 litre atık yağ alarak aileye 1 litre sıvı yağ veren Başkan Dalgıç Gazetecilerle çeşitli röportajlar yaptı. 
Dalgıç, Tekirdağ’ın Türkiye’de ve Dünyada önemli bir şehir olduğu belirterek Belediyenin çalışmalarının artarak devam edeceğini söyledi.