Başkan Dalgıç Milletvekili Köprülü İle Beraber Erkek Kuaförünün Açılışını Yaptı

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç şehrimize bir dizi ziyaretler için gelen  CHP Tekirdağ Milletvekili Av. Emre Köprülü ile beraber kuaför dükkanının açılışını yaptı.
 CHP Tekirdağ Gençlik Kolları Üyesi Koray Kestam’ın Yaşar Konak İş Merkezinde  dizayn ettiği Good Face adlı erkek kuaförü dükkanını açan   ve ilk tıraşı olan Başkan Dalgıç “ Bu dükkana gelen  daha temiz ve gülerek çıkacak. Bu işyerinin hayırlı olmasını ve bol kazançlar getirmesini diliyorum” dedi. CHP İl Başkanı Recep Palabıyık, Merkez İlçe Başkanı Murat Emre Kervancılar, Belediye Başkan Yardımcıları Eyüp Yiğiter, Mehmet Özen, Haldun Güler, Sinan Çetiz’in yanısıra il ve ilçe yöneticileri ve ailesinin yanısıra Berberler ve  Kuaförler Odası Başkanı Mustafa Kahraman’ın da katıldığı açılışta konuşan  Tekirdağ Milletvekili yeni işyerlerinin bölgeye de katkı sağladığını dile getirirken Berberler ve  Kuaförler Odası Başkanı  Mustafa Kahraman da işyerlerini modernleşmesi gerektiğini söyledi.
Daha sonra Elif Sarı Taş’ın kafesini ziyaret ederek çay içen ekip Tekirdağ Belediyesine gelerek Belediye Başkanı Adem Dalgıç’la sohbet ettiler. Belediye çalışmalarıyla ilgili Dalgıç’tan bilgiler alan ziyaretçiler Dalgıç’a çalışmalarında başarılar dilediler.