Başkan Dalgıç Koruyucu Aile Toplantısına Katıldı

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç eşi, Münevver Dalgıç’la beraber  Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenen  Koruyucu ve Gönüllü Aile  Bilgilendirme toplantısına katıldı.
Ramada Otelde gerçekleştirilen ve Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya’nın yanısıra  Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Kaymakamlar, Belediye Başkanları ile üst düzey bürokratlar ve koruyucu ailelerin de iştirak ettiği toplantıda  Sosyal Hizmetler İl Müdürü Resul Darama ile koruyucu aileler konuşmalar yaptı.
 Tekirdağ Milletvekili Özlem  Yemişçi  “Çocuklarımız için umut hiçbir zaman Kafdağı’nın arkasında olmamalıdır’ diye konuştu.
Duygusal anların yaşandığı gecede son olarak kürsüye çıkan Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya da ‘Bazı toplumsal görevlerimiz var, bunları yapmassak vebal üstümüzde kalır. Koruyucu aileler bu toplumsal  sorumluluğa sahip çıkıyorlar kendilerine teşekkür  ediyorum. Çocuklarımıza anne baba sevgisini vererek yetiştirmek ibadetlerin de en büyüğüdür. Onları vatana millete hayırlı insanlar olarak yetiştirmeliyiz. Hali vakti yerinde olan ailelerimizi  koruyucu aile olmaya   davet ediyorum’ dedi.