Başkan Dalgıç Judo Antrenmanına Katıldı

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç Gençlik Merkezini ziyaret ederek başarılı sporcuların antrenmanlarını izledi.
  Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı Ali KIlıç’la beraber Judocuların ve Taekwondocuların  antrenmanına konuk olan ve Judo elbisesi giyerek bir ara  sporcularla gösteri maçı yapan Başkan Dalgıç ‘Çok güzel çalışmalarınız var, hiçbir zaman bırakmıyorsunuz, gittiğiniz  her yerde güzel sonuçlar alıyorsunuz.  Hepinizi kutluyorum sizlerin en iyi yerlere gelmeniz için uğraşacağız,  diliyorum ki buradan Avrupa şampiyonları çıkaracağız,  belki  dünya şampiyonlarında yarışacaksınız. İnşallah  o günleri de göreceğiz,  bunları hep beraber yaşayacağız,  hepinize başarılar diliyorum her zaman yanınızdayız.’ dedi.
Judodaki başarı oranının çok yüksek olduğunu anlatan Dalgıç ‘Her türlü imkanları sağlıyoruz. Bütün şampiyonalarımıza sporcu gönderebiliyoruz, sporcularımız çok çalışıyor,  başarı da çalışmakla geliyor bu sporcularımızın arasından daha çok  şampiyonla çıkacaktır’ diye konuştu.
Sporcu Velisi ve Judo  Milli Hakemi  olan Tekirdağ Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan  Bozkurt da   diğer bölgelerdeki kulüplerin de Tekirdağ’da Belediyenin sağladığı imkanların aynısını bulmak için uğraş verdiklerini  söyledi ve ‘ Tekirdağ bölgesi yıldızı parlayan bir bölge.  Sizlere verdiğiniz katkılar için teşekkür ediyoruz. Bu desteklerin devam etmesini diliyoruz ‘ dedi.