Başkan Dalgıç Haftasonu Mesaisindeydi

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç hafta sonunda Belediye Başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile beraber şehrin muhtelif yerlerini gezerek devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı, esnafla ve vatandaşlarla sohbet etti.
Başkan Dalgıç sabah Belediye Başkan Yardımcılarıyla yaptığı toplantının ardından, Basın Yayın Müdürlüğünce hazırlanan 4 yıllık faaliyet raporu hakkında brifing aldıktan sonra, İtfaiye Müdürlüğünde müfreze timini denetledi, afet riskleri konusunda değerlendirme toplantısında bulundu, Mobese merkezinde emniyet yetkilerinden bilgiler aldı.
Hafta sonu mesaisinde olan Başkan Dalgıç, Peştemalcı Caddesinde devam eden yol çalışmalarını inceledi, caddede bulunan kahvelerde vatandaşla bir araya gelerek sorunlarını dinledi. Muratlı Caddesindeki Bilgi Evini, çeşitli parklardaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Dalgıç, ana caddelerdeki temizlik hizmetleriyle ilgili görevlilerden ayrıntılı bilgiler aldı.
Huzur Taksi Durağını da ziyaret ederek esnafla bir süre sohbet eden Dalgıç, makamında Belediye Başkan Yardımcılarıyla yaptığı değerlendirme toplantısıyla yoğun hafta sonu mesaisini tamamladı.