Başkan Dalgıç Fen İşleri Çalışmalarıyla İlgili Brifing Aldı

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç Fen İşleri Çalışmaları  ve 2013 yatırım programı hakkında bilgiler aldı ve  bazı çalışmaları yerinde inceledi.
Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç  hafta sonu yoğun programın sırasında Fen İşlerinden sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Çetiz , Fen İşleri Müdürü Halit Eriş ve teknik personelden   otogar ek binada  yapılan toplantıda  brifing aldı.
 Fen İşleri Müdürlüğü  2013 yatırım programını değerlendiren  ve  devam eden işlerin son durumu ile ilgili yetkililerden bilgiler alan Başkan Dalgıç toplantıdan sonra  Aydınpınar Dere ıslah projesini,  Müjgan Kalelioğlu caddesinde devam eden yol imalatlarını, Çandarlızade İbrahim Paşa Caddesini, ve Çiftlikönünde Fen İşleri Müdürlüğünün uygulamalarını yerinde görerek, mühendislerden bilgi aldı.
 Tekirdağ’ın birçok mahallesinde  çalışmaların hızla sürdüğünü  belirten  Başkan Dalgıç, görevde kaldıkları süre içerisinde Tekirdağ’da yollarda  altyapı ve üstyapı problemi kalmayacağını, herkesin hak ettiği hizmeti eşit şekilde alacağını ifade etti. Hava şartlarına göre mahallelerde yol çalışmasının devam ettiğine dikkat çeken Başkan Dalgıç, şöyle dedi;
“Tekirdağ Belediyesi şehrin dört bir yanında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlgili birimlerimizin yoğun çalışmalarıyla hizmete en çok ihtiyacı olan yerlere hizmeti götürüyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana asfalt, parke ve beton yol çalışmasına büyük önem verdik. Seçim öncesi beyannamemizde ne söz verdiysek yerine getiriyoruz. Beton yol çalışmasının yanında duruma göre parke ve diğer yol çalışmalarımız devam edecek.  Hiçbir bahaneye sığınmadan Tekirdağ halkına hizmet ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Bizim hizmetlerimiz çağdaş ve kalıcı çözümler üzerine kurulmuştur. İşlerimiz kendisini göstermeye başladı. Sabırları ve destekleri için tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.” dedi.