Başkan Dalgıç CHP Kadın Kollarının Yemeğine Katıldı

 
 
Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Kadın Kollarının düzenlediği dayanışma yemeğine katıldı.
Öğretmenevinde gerçekleştirilen yemeğe Başkan Dalgıç’ın yanı sıra Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, CHP İl Başkanı Recep Palabıyık, Merkez İlçe Başkanı Murat Emre Kervancılar, Belediye Başkan Yardımcıları Eyüp Yiğiter, Mehmet Özen, Haldun Güler, Belediye Meclis Üyeleri ile İl Kadın Kolları başkanı Hülya Karaağaç ve ilçe teşkilatlarındaki kadınlar da iştirak etti.
Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Sebahan Önbey’in misafirlerini kapıda karşıladığı yemekte konuşan Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, “Sizlerle beraber Tekirdağ’ın önü açık, siz bu birlikteliği sağladığınız, bu çalışmaları yaptığınız sürece her yer aydınlık olacak. Hepimiz çok çalışacağız ve aydınlık günleri hep birlikte yakalayacağız” dedi.
Belediye çalışmalarıyla ilgili bilgiler de veren Başkan Dalgıç, “Kitapçığımızda ne yazmışsak hepsine el attık. Kurduğumuz Akıllı Kent Otomasyon Sistemi sayesinde diğer kurumlara da bilgiler veriyoruz. Altyapıyı tamamladık. Çok kısa zamanda yapımına başlayacağımız biyolojik arıtma tesisi sayesinde de kanalizasyonlarımız denize akmayacak. Doğalgaz sayesinde de artık havamızın eskisi kadar kirli olmadığını gördük. Denizimizi ve havamızı kurtardık. Çevreye büyük önem veriyoruz, 7 yıl önce 2 milyon 800 Bin liraya ihale edilen ulaşım ihalesini 9 katına katlayarak belediyeye gelir kazandırdık. Mali disiplini sağladık. Ayrıca Avrupa’da yapılan her projede de aranan il olduk. Çalışmalarımız bundan sonra da hızla sürecek” diye konuştu. Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü de herkesin eskisinden daha çok çalışarak Büyükşehir Belediyesini kazanacaklarını söyledi. Yemek şarkı ve türküler eşliğinde sona erdi.