Başkan Dalgıç Belediye Çalışanları Ile Bayramlaştı

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç Ramazan Bayramı dolayısıyla Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programda belediye çalışanları ile bayramlaştı.
Bayramlaşma töreni öncesi çalışanlara hitaben bir konuşma yapan Başkan Dalgıç, Tekirdağ Belediyesi’nin güçlü bir belediye konumuna geldiğini belirterek,  ‘Bundan sonra da aynı disiplin ve titizlikle çalışmaya devam edeceğiz. Tekirdağ için son derece önemli birçok projeyi hayata geçirdik. Eylül ayı içerisinde biyolojik arıtma için son imzalarımızı atıp artık yapım aşamasına geçeceğiz. Tekirdağ Belediyesi, her yönüyle, fiziki şartlar, bilgisayar altyapısı, personeline sağladığı ekonomik imkanlarla tüm Trakya’da birinci sıradadır. Ben tüm çalışanlarımızın aileleri ve sevdikleri ile birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum, tüm personelimin Ramazan Bayramını kutluyorum” dedi.
Konuşmanın ardından Başkan Dalgıç, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte çalışanlarla tek tek tokalaşarak bayramlarını kutladı.