Başkan Dalgıç Ankara’da Milletvekillerini Ziyaret Etti

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, e-TR ödül töreninin ardından Belediye Başkan Yardımcısı Haldun Güler ve Bilgi İşlem Müdürü Şahin Begiç ile birlikte TBMM’de Tekirdağ Milletvekilleri Faik Öztrak, Candan Yüceer, Emre Köprülü, Ziyaeddin Akbulut, Özlem Yemişçi ve Bülent Belen’i ziyaret ederek yeni yasama yılının hayırlı olmasını diledi. Ayrıca Tokat Milletvekili Dr. Orhan Düzgün ile de görüşüldü.
Milletvekillerini tek tek ziyaret eden Başkan Dalgıç daha sonra İller Bankası Genel Müdürü M. Bahaettin Kaptan ve uluslararası İlişkiler Daire Başkanlığı Şube Müdürü Dr. Birol Kayranlı ile görüşerek Biyolojik Arıtma Tesisi, Hürriyet Mahallesi’nde yapılacak olan 5000 m3’lük su deposu ve kentsel dönüşümde planlanan çalışmalarda gelinen noktalar konusunda fikir alışverişinde bulundu.
Görüşmelerin oldukça faydalı geçtiğini belirten Başkan Dalgıç, Tekirdağ Belediyesi Denetçileri olan Tekirdağ Belediyesi’nin çalışmalarını Ankara’dan takip eden Sayıştay Müfettişleri Nuray Aksoy, Adnan Erdal ve Süleyman Altındağ’ı da ziyaret ederek yapılacak çalışmaların planlaması konusunda detaylı görüşmelerde bulundu. Başkan Dalgıç’ın Ankara  temasları CHP Genel Merkezi’ni ziyareti ile son buldu.