Avrupa Konseyi Uzmanından Başkan Dalgıç’a Ziyaret

Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği Trakyakent’in işbirliğinde Avrupa Konseyi Sosyal Uyum Araştırmaları ve Erken Uyarı Bölümü liderliği, İçişleri ve Dışişleri Bakanlığı’nın onayıyla “Responding Together: Engagement Aganist Exclusion” isimli Avrupa Birliği tarafından finanse edilen proje çalışması saha ziyaretleri toplantısı Tekirdağ’da yapılacak.
Toplantıya katılacak olan Avrupa Konseyi Uzmanı Francis Malcolm Ernest Cox, Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç’ı makamında ziyaret ederek toplantı hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Trakyakent olarak Avrupa Konseyi ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen toplantının çok faydalı olacağına inandığını belirten Tekirdağ Belediye ve Trakyakent Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç, Avrupa Konseyi Uzmanı Cox’a ziyaretinden ve katkılarından ötürü teşekkür etti.
Ziyarette hazır bulunan Trakyakent Birlik Müdürü Sinan Çetiz de, Trakyakent’in dış ilişkiler konusunda önemli adımlar attığını, Tekirdağ’da gerçekleştirilecek proje toplantısının da bu anlamda önemli bir gelişme olduğunu, Tekirdağ’a ve Trakyakent üyesi belediyelere önemli kazanımlar sağlayacağını söyledi.Toplantı 6 Mart Çarşamba günü saat 09:00’da Tekirdağ Ramada Otel’de gerçekleştirilecek.